0 ks.
garnyže a kolejnice Řešení emailem Konzultace na telefon Schůzka na prodejněObjednání montéraNávštěva designéra3D vizualizace

Využijte nejlepší nabídku pro spočítání Vaší objednávky garnyží pro Váš dům. Zadejte rozměry a hned vidíte, kolik budete platit. Dodání je maximálně do 10 dní od uhrazení zálohové faktury, auta z výroby nás zavážejí dvakrát týdně! V případě, že byste raději dali přednost osobnímu kontaktu s designéry, vyplňte tento formulář a naši kolegové se o vše postarají.

Záclonové tyče naleznete zde >>

Garnyže:

garnyže klasické

Garnyže klasické

Klasické garnyže myslíme garnyže skládající se z dřevotřískové kolejničky se zafrézovanými plastovými drážkami Praktic a krycího čela dle výběru. Nabízíme jednokolejničky, dvojkolejničky a trojkolejničky i v hnědém provedení. Čela jsou podrobně popsána v technickém popisu.

Konstrukční omezení: šířka: 520 cm

garnyže flix - spouštěcí garnyže

Garnyže Flix - spouštěcí garnyže

Systém flix usnadňuje výměnu záclon a závěsů nezávisle na výšce stropu. Systém je tvořen klasickým garnyžovým čelem dle výběru a provázkovým systémem s hliníkovou kolejničkou. Vhodné jak pro méně pohyblivé lidi, tak pro snadnější přístup údržby interiérů s vyššími stropy.

Konstrukční omezení: šířka: 400 cm

garnyže marathon

Garnyže Marathon - nasazovací garnyže

Systém Marathon je zjednodušeně řečeno kolejnička s „vyhybkou“, která se nazývá zámek Marathon. Princip je jednoduchý, většinou uprostřed kolejničky je v každé drážce vyfrézováno rozšíření, do kterého je vložen plastový zámek Marathon. Dekoraci lze potom nasazovat a sundávat právě pomocí výtahu Marathon (tyče) ze země, nebo i ručně přímo do zámku.

Konstrukční omezení: šířka: 520 cm

kolejnička praktic

Kolejničky Praktic

Klasické dřevotřískové kolejničky s vyfrézovanými plastovými kolejničkami. Varianty výrobku: jednokolejnička, dvojkolejnička a trojkolejnička. Dvojí barevné provedení s možností nažehlení hran.

Konstrukční omezení: šířka: 520 cm

Motorové garnyže:

kolejnička s motorem power 401/1 

Kolejnička s motorem POWER 401/1

Slaboproud - dálkový ovladač. Motorická, plně elektronicky řízená středně nosná kolejnička pro společenské prostory i domácnosti.

kolejnička s motorem power 401/2 

Kolejnička s motorem POWER 401/2

Silnoproud - nástěnný ovladač. Motorická silnoproudem ovládaná středně nosná kolejnička pro společenské prostory i domácnosti.

Alu kolejničky:

kolejničkový profil h7300 

 

Kolejničkové profily H7300

Kolejničkové profily jsou nejpoužívanějším systémem pro zavěšení dekoračních látek. Lze je montovat do stěny i stropu, vodorovně i našikmo. Kolejničkové profily lze ohýbat.

hliníková kolejnička al363 

 

Hliníková kolejnička AL363

Objektová dvojkolejnička, kterou lze osadit nasazovacím systémem marathon. Maximální délka je 6 m, šířka profilu je 55,4 mm, výška 12 mm.

hliníková kolejnička twinx 

 

Hliníková kolejnička Twinx 1/2

Výška kolejniček je neuvěřitelných 7 mm. Kolejnička je vyrobena tak, že tvoří dvojkombinaci mono – duo kolejničky. Kolejničky se montují pouze do stropu a montujíb se pomocí provrtání skrz. Nosnost kolejnice je 2 kg/bm.

hliníková kolejnička twinx 3-4 

 

Hliníková kolejnička Twins 3/4

Výška kolejniček je neuvěřitelných 7 mm. Kolejnička je vyrobena tak, že tvoří dvojkombinaci trio – quatro kolejničky. Kolejničky se montují pouze do stropu a montujíb se pomocí provrtání skrz. Nosnost kolejnice je 2 kg/bm.

hliníková dvojkolejnička al393 

 

Hliníková dvojkolejnička AL393

Alu kolejnice pro ruční posun je určená pro stropní montáž. Šířka profilu je 55,6mm, výška 15mm. Montáž se provádí prošroubováním ve střední části. Maximální délka profilu je 6m.

hliníková kolejnička al150 

 

Hliníková kolejnička AL150

Jedna z designových kolejniček určených především pro stropní montáž k zavěšení lehčích materiálů. Její hlavní předností jsou různá barevná provedení. Maximální délka je 6 m, šířka profilu je 16 mm, výška 10,5 mm.

hliníková kolejnička al320 

 

Hliníková kolejnička AL320

Alu kolejnice pro ruční ovládání, která je osazena kolečkovými jezdci a může být osazena jezdci s velkými kolečky. Maximální délka profilu je 6 m, šířka profilu je 20 mm, výška profilu je 14 mm.

hliníková kolejnička al310 

 

Hliníková kolejnička AL310

Moderní hliníková kolejnička, která vyniká svým designem. Nemusí být schovaná pod zavěšenou látkou a při montáži na stěnu je dodávána se zdařile zpracovanými stěnovými držáky. Maximální délka v jednom kuse je 6m. Šířka profilu je 22 m, výška 17 mm.

hliníková kolejnička al310 - duo 

 

Hliníková kolejnička AL310-duo

Moderní hliníková kolejnička v provedení duo, která vyniká svým designem. Nemusí být schovaná pod zavěšenou látkou a při montáži na stěnu je dodávána se zdařile zpracovanými stěnovými držáky. Maximální délka v jednom kuse je 6m. Šířka profilu je 22 m, výška 17 mm.

hliníková kolejnička al845 

 

Hliníková kolejnička AL845

Alu kolejnička s provázkovým ovládáním, určena i pro těžší materiály. Vzhledem k jejímu zdařilému designu není nutné tuto kolejničku přikrývat zavěšenou tkaninou. Je dostupná ve třech barvách. Maximální délka profilu je 6 m, šířka profilu je 28 mm, výška 26 mm.

hliníková_kolejnička_al410 

 

Hliníková kolejnička AL410

Kolejnička určená především pro tvorbu sestav pro oddělování nebo předělování místností. Velice efektivní způsob rozdělení prostoru. Maximální délka profilu je 6 m, šířka profilu 20 mm, výška 19 mm. Maximální závěs od stropu je 150 cm.

objektová dvojkolejnička al325 

 

Hliníková kolejnička AL325

Alu kolejnice určená do zástavby přímo do stropu místnosti. Společně s dodávanými držáky je ideální pro montáž do kazetových stropů. Pro tento systém lze použít systém Marathon. Maximální délka profilu je 6m, šířka profilu je 50 mm, spodní šířka 73 mm, výška profilu je 14 mm.

hliníková lišta pro zavěšení obrazů al250 bm1 

 

Hliníková lišta pro zavěšení obrazů AL250 BM1

Elegantní hliníková lišta pro zavěšení obrazů. Oblíbený systém především v západní Evropě. Maximální délka profilu je 6 m, šířka profilu je 9 mm, výška 22,5 mm. Systémy pro zavěšení obrazů si vybírejte vpravo dole pod označením spojky.

hliníková kolejnička al094 

 

Hliníková kolejnička AL094

ALU dvojkolejnička s krycím čelem. Z obou stran je možné kolejničku osadit bočnicemi. Kolejnička je především pro stropní montáž. Počet standardně dodávaných stropních držáků dle délky: do 150 cm 2ks / nad 151cm 3ks / nad 250cm 4ks / nad 400cm 6ks. Jezdce dodáváme po 10cm. Maximální délka 6m.

hliníková kolejnička al092 

 

Hliníková kolejnička AL092

Kolejnička je především pro stropní montáž. Jezdce dodáváme po 10cm.

hliníková kolejnička al090 

 

Hliníková kolejnička AL090

Alu kolejnice s lemem. Z obou stran je možné kolejničku osadit bočnicemi.Kolejnička je především pro stropní montáž.

kolejnička pm mono 

 

Kolejnička PM mono

Kolejnička PM je vyrobena z plastu v bílé barvě s nasazovacím plastovým čelem.

kolejnička pm duo 

 

Kolejnička PM duo

Kolejnička PM je vyrobena z plastu v bílé barvě s nasazovacím plastovým čelem.

hliníková kolejnička al080 

 

Hliníková kolejnička AL080

ALU kolejnička o rozměrech 15,6 x 10,4 mm. Jednoduchá hliníková kolejnička, kterou lze ve výrobě ohýbat dle požadavků (nutno dodat nákreas, nebo šablonu). Maximální délka 6m. Komplet obsahuje profil, koncové nastavovače, jezdce a montážní materiál.

hliníková kolejnička al100 

 

Hliníková kolejnička AL100

ALU kolejnička o rozměrech 13 x 7 mm. Jednoduchá hliníková kolejnička, kterou lze ve výrobě ohýbat dle požadavků (nutno dodat nákreas, nebo šablonu). Maximální délka 6m. Komplet obsahuje profil, koncové nastavovače, jezdce a montážní materiál.

hliníková kolejnička al120 

 

Hliníková kolejnička AL120

ALU kolejnička o rozměrech 14 x 9 mm. Jednoduchá hliníková kolejnička s uzavíratelnými jezdci. Maximální délka 6m. Komplet obsahuje profil, koncové nastavovače, jezdce a montážní materiál.

hliníková kolejnička al210 

 

Hliníková kolejnička AL210

ALU objektová kolejnička o rozměrech 11,4 x 11,8 mm. Jednoduchá hliníková kolejnička s uzavíratelnými jezdci, kterou lze použít do sádrokartonu. Maximální délka 6m. Komplet obsahuje profil, koncové nastavovače, jezdce a montážní materiál.

hliníková kolejnička al360 

 

Hliníková kolejnička AL360

Objektová dvojkolejnička s širší roztečí mezi drážkami. Maximální délka je 6 m, šířka profilu je 64 mm, výška 12,3 mm. Komplet obsahuje profil , koncové nastavovače, jezdce AL2503, a montážní materiál (Jezdce jsou standardně po 10 cm).

 

 

 

 

Kolejnice Mottura:

kolejnička stralys 477

Kolejnička STRALYS 477

Kolejnička Stralys od společnosti Mottura je designová záležitost pro náročné klienty. Moderní design jednokolejničky je navíc doplněn trendovými spřaženými jezdci, kteří svým technologickým provedením zajišťují pravidelné řasení dekorační látky do velkých elegantních oblouků.

Konstrukční omezení: šířka: 600 cm

kolejnička arco 470

Kolejnička ARCO 470

Universální kolejnice vhodná pro domácnosti, kanceláře i hotely a veřejné prostory na stěnu i strop. Pro pozvolné oblouky i rohy 90°. Maximální délka v jednom kuse 6 m a váha 6-12 kg.

Konstrukční omezení: šířka: 600 cm

kolejnička arco 470 - s taháním

Kolejnička ARCO 470 - s taháním

Universální kolejnice vhodná pro domácnosti, kanceláře i hotely a veřejné prostory na stěnu i strop. Pro pozvolné oblouky i rohy 90°. Ttahací do délky 6 m a váhy 10 kg pro oponové členění.

Konstrukční omezení: šířka: 600 cm

Proč objednat garnyže a kolejnice?

  • Je to rozšířený a plně vyhovující druh závěsného systému
  • Umožňuje doplnit design interiéru volbou dekorativního čela
  • Nabízí i variantu se spouštěcím a nasazovacím systémem
  • Umíme Vám v budoucnu dodat náhradní díly
©1994-2018 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem