0 ks.
Zpět do kalkulátoru

Systém Blueline se vyznačuje pevnější kolejnicí díky jeho profilování, v mechanismu jsou použity kvalitní plastové komponenty. Nabízí také širší možnosti využití způsobů provedení a ovládání.

Systémy vyrábíme přesně na objednanou míru. Používáme kovové distance. Ovládací mechanismus je vybaven převodovkou. Textilní lamely šířky 127 a 89 mm, výběr barev dle aktuálních vzorníků. Dodáváme i plastové lamely 89 mm. U systému Blueline je možné vyrobit všechny typy ovládání včetně šikminy. Dále také lze na přání mechanismus osadit jezdci s výměnými háčky, které je možné při ulomení opravit na místě.

Rozměry profilu vertikální žaluzie Blueline:

profil vertikální žaluzie blueline

V případě montáže blízko větračky, nezapomínejte, že vertikální žaluzie má také stropní konzolku, která profil o nějaký ten mm posune níž.

 

Stěnové konzolky vertikální žaluzie Blueline:

 stěnové konzolky vertikální žaluzie

Pokud potřebujete větší odstup (větší stěnové konzolky), je potřeba se domluvit telefonicky, nebo emailem.

 

Jezdci vertikální žaluzie Blueline:

 jezdci pro vertikální žaluzii

Toto je pro Vás jen jako zajímavost, když objednáte plastové lamely, bude automaticky profil osazen jezdcem pro plasty. Je dobré to vědět, pro případ, kdyby jste si chtěli jen změnit již staré lamely látkové za nové plastové.

Klasifikace látek screen

Látky screen se vyrábí v různých hustotách tkaní. V závislosti na kombinaci těchto faktorů dokáží zadržet až 92% slunečního tepelného záření a uspořit až 40% nákladů na klimatizaci. Velkou výhodou vertikální žaluzie se screnem je, že podle hustoty tkaní umožňuje větší čí menší průhled ven a zachovává kontakt s okolním světem.

Co je to vlastně Screen:

  • Laicky: na omak téměř plastová látka, která má strukturu zmenšeného proutěného koše, která je pohledem skrz okno jakoby děrovaná. Barevně obyčejná až fádní, dalo by se však říci i moderní a decentní.
  • Odborně: jedná se o látky, které se vyrábějí v různých hustotách tkaní, čímž ovlivňují propustnost slunečního tepelného záření, které dokáží v některých případech zadržet až 92%. Tím vzniká logiskáý úspora v oblasti využívání vzduchotechniky a klimatizace. Další výhodou je struktura látky, která díky svému „děrování“ umožňuje kontakt s vnějším okolím.

Technické parametry látek Screen:

  • Složení: 88%PVC 12% polyester
  • Gramáž:  354 g/m2
  • Stálobarevnost: 7
  • Šíře látky: 240 cm
©1994-2023 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem