0 ks.
horizontální žaluzie Řešení emailem Konzultace na telefon Schůzka na prodejněObjednání montéraNávštěva designéra3D vizualizace

Horizontální žaluzie jsou nejčastěji používaným a nejuniverzálnějším typem stínění oken. Nejde jen o jejich jednoduchou montáž na okna a jejich design, důležitá je i jejich nenápadnost, které se využívá při kombinování s jinými stínícími a závěsnými systémy. Například v kombinaci s lehkými závěsy, pro "dostínění" japonských stěn, římských rolet a i látkových rolet. Použití horizontálních žaluzií je téměř neomezené a téměř vždy dominuje tomuto druhu stínění jeho funkčnost. V případě, že byste raději dali přednost osobnímu kontaktu s designéry, vyplňte tento formulář a naši kolegové se o vše postarají.

Rozdělení výrobků podle ceny za m2:

Horizontální žaluzie (100 x 100 cm)
EKONOMIK - standard 853 Kč s DPH V-Lite do střešních oken 3440 Kč s DPH
EKONOMIK - celostínící 922 Kč s DPH Dřevěné žaluzie - Woodlite 50 4464 Kč s DPH
IMITACE DŘEVA - standard 1150 Kč s DPH Bambusové žaluzie - Euro 25 4804 Kč s DPH
IMITACE DŘEVA - celostínící 1265 Kč s DPH Bambusové žaluzie - Comfort 25 4876 Kč s DPH
Dřevěné žaluzie - Woodlite 25 2875 Kč s DPH Bambusové žaluzie - Comfort 50 5724 Kč s DPH

Horizontální žaluzie:

horizontální žaluzie ekonomik - standard

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE EKONOMIC - STANDARD 

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm, horní a dolní profil je plechový. Jde o standardní horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem.

Proč zvolit: je to levné

horizontální žaluzie ekonomik - celostínící 

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE EKONOMIC - CELOSTÍNÍCÍ

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm v celostínícím provedení (otvory pro vedení lanek jsou zakryty a žaluzie propouští minimálně světla skrz spoje jednotlivých lamel), horní a dolní profil je plechový. Jde o horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem.

Proč zvolit: když vyžadujete větší zatemnění

horizontální žaluzie ekonomik - standard

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE IMITACE DŘEVA - STANDARD

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm, horní a dolní profil je plechový. Jde o standardní horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem s lamelami potaženými fólií s designem dřeva.

Proč zvolit: je to levné řešení ve "dřevě"

horizontální žaluzie ekonomik - celostínící

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE IMITACE DŘEVA - CELOSTÍNÍCÍ

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm v celostínícím provedení (otvory pro vedení lanek jsou zakryty a žaluzie propouští minimálně světla skrz spoje jednotlivých lamel), horní a dolní profil je plechový. Jde o horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem s lamelami potaženými fólií s designem dřeva.

Proč zvolit: lepší zatemnění a levné řešení ve "dřevě"

horizontální žaluzie v-lite do střešních oken

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE V-LITE - DO STŘEŠNÍCH OKEN

Nová střešní žaluzie V-Lite jsou elegantním a vysoce estetickým prvkem střešních oken a splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Žaluzie V-Lite jsou vhodné pro montáž do běžně používaných typů střešních oken všech výrobců.

Proč zvolit: alternativa podobné kvality jako je Velux pro všechny typy oken

dřevěné horizontální žaluzie - woodlite 25

DŘEVĚNÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE - WOODLITE 25

Dřevěné horizontální žaluzie z luxusního dřeva africké vrby Abachi s tloušťkou lamel 25 mm. Ovládané šňůrkou a táhlem. Krycí profil je řešen dřevěnou lamelou Abachi ve stejném odstínu o šíři 50 mm. Změna odstínu a tvaru dřevěných lamel je přirozená a nemá vliv na funkčnost a nevztahuje se na ní záruka.

dřevěné horizontální žaluzie - woodlite 50

DŘEVĚNÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE - WOODLITE 50

Dřevěné horizontální žaluzie z luxusního dřeva africké vrby Abachi s tloušťkou lamel 50 mm. Ovládané pomocí žaluziových šňůr. Krycí profil je řešen ozdobným dřevěným truhlíkem z materiálu Abachi ve stejném odstínu jako lamely. Změna odstínu a tvaru dřevěných lamel je přirozená a nemá vliv na funkčnost a nevztahuje se na ní záruka.

bambusové horizontální žaluzie - euro 25

BAMBUSOVÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE - EURO 25

Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Boční vedení silonovou strunou nabízíme jako standard. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie.

bambusové horizontální žaluzie - comfort 25

BAMBUSOVÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE - COMFORT 25

Žaluzie je určená pro instalaci do interiérů nebo na okenní křídla. Montáž lze provést na stěnu či strop, dle použití. Při instalaci na okenní rám doporučujeme boční fixaci silonovou strunou. Horní profil je krytý garnýží. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. Nabízíme tři standardní barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově. V tomto případě je nutná instalace trafa.

bambusové horizontální žaluzie - comfort 50

BAMBUSOVÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE - COMFORT 50

Žaluzie je určená zejména pro instalaci do interiérů. Montáž k okenním křídlům z hlediska masívnosti není obvykle možná. Proto doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Horní profil je krytý garnýží. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie.Nabízíme tři standardní barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově.

 

Proč objednat Horizontální žaluzii?

  • Je to moderní a levný druh stínění
  • Umožňuje naklápěním lamel účinně ovládat množství světla v interiéru
  • V jednom výrobku máte vyřešeno celé okno
  • Nejdříve Vám přijde vzorek poštou, pak teprve platíte!
©1994-2018 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem