0 ks.
sítě proti hmyzu Řešení emailem Konzultace na telefon Schůzka na prodejněObjednání montéraNávštěva designéra3D vizualizace

Aby na sebe sítě proti hmyzu co nejméně upozorňovaly, je vhodné používat co nejtmavější síťoviny. I když se to nezdá, černou síťovinu lidské oko v okně přehlíží. Naopak bílá síťovina navozuje dojem záclony a nevhodně na sebe upozorňuje. Barva rámu sítě proti hmyzu a její tvar již záleží na konstrukčních předpokladech daného okenního otvoru a požadavku zákazníka. V případě, že byste raději dali přednost osobnímu kontaktu s designéry, vyplňte tento formulář a naši kolegové se o vše postarají.

Rozdělení výrobků podle ceny za m2:

Sítě proti hmyzu pevné

690 Kč s DPH

Rolovací sítě proti hmyzu

2146 Kč s DPH

Sítě proti hmyzu do plastových oken

744 Kč s DPH

Sítě proti hmyzu dveřní  (100x180)

2895 Kč s DPH

Sítě proti hmyzu atypy

967 Kč s DPH

 

Sítě proti hmyzu:

sítě proti hmyzu do plastových oken

SÍTĚ PROTI HMYZU DO PLASTOVÝCH OKEN

Jedná se o tzv. síť s lemem. Síť proti hmyzu, která se vkládá do rámu z interiéru a která nebrání otevírání a zavírání oken. Síť je určena pro plastová okna a lze ji kdykoliv vyjmout a zase instalovat. Hlavní uplatnění nalezne především v horních patrech domů či bytů, kde je znemožněn přístup z venku.

KONSTRUKČNÍ OMEZENÍ: výška: 50 - 220 cm, šířka: 50 - 200cm

sítě proti hmyzu pevné

SÍTĚ PROTI HMYZU PEVNÉ

Pevné sítě proti hmyzu jsou montovány z vnější strany okenního otvoru. Mohou být použity pro jakýkoliv typ okna, nebo i jen pro otvor ve stěně. Jejich montáž se provádí z vnějšku, proto se většinou instalují na delší dobu, nebo trvale.

KONSTRUKČNÍ OMEZENÍ: výška: 50 - 220 cm, šířka: 50 - 200cm

sítě proti hmyzu dveřní

SÍTĚ PROTI HMYZU DVEŘNÍ

Dveřní síť je vyrobena z hliníkového extrudovaného profilu s možností opatřit rám těsnícím kartáčkem. Jedná se o dveřní křídlo, které se montuje na opačnou stranu balkónových, nebo vstupních dveří.

KONSTRUKČNÍ OMEZENÍ: výška: 180 - 240 cm, šířka: 60 - 160cm

sítě proti hmyzu atypy

SÍTĚ PROTI HMYZU ATYPY

Atypické sítě proti hmyzu mohou svírat minimálně vnitřní úhel 45° a větší. Je nutné vždy přesně měřit, nebo přikládat šablony kopírující tvar atypického okna. Sítě umíme vyrobit pro atypická okna jak pevné, tak s lemem.

KONSTRUKČNÍ OMEZENÍ: výška: 50 - 220 cm, šířka: 50 - 200cm, úhel 45°- 90°

rolovací sítě proti hmyzu

ROLOVACÍ SÍTĚ PROTI HMYZU

Rolovací síť má tu výhodu, že pokud není třeba, je možno jí vytáhnout a okno zůstává volné. Své použití najde i tam, kde není možné použít pevnou síť (například v místech, kde není přístup k oknu z venku - montuje se sice z vnější strany okna, ale z interiéru.) Konstrukce sítě je z hliníku v barvě hnědé a bílé. Plastové doplňky jsou v barvě černé. Síť je vedená ve vodících lištách s kartáčky, které zabraňují pronikání hmyzu. Rolovací síť tvoří elegantní celek a vyznačuje se jednoduchou montáží. Montáž se provádí před okno do špalety, nebo pomocí vynášecích profilů na ostění.

KONSTRUKČNÍ OMEZENÍ: výška: 40- 240 (při šířce 120) cm, šířka: 40 - 180 (do výšky 160) cm

POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU

Tento druh sítí proti hmyzu se skládá z klasických dveřních sítí proti hmyzu a z vodících lišt, které se připočítají k výsledné ceně.

SÍTĚ PROTI HMYZU DO STŘEŠNÍCH OKEN VELUX

Elegantní a praktické řešení ochrany proti hmyzu.

Samostatně osazená okna: Pro samostatně osazená okna postačí jedna síť proti hmyzu. Pokud parapet okna přesahuje ostění, je nutno síť upevnit nad parapetem.

Zalomené ostění nebo vertikální element: V případě zalomeného ostění nebo kombinace střešního okna a vertikálního elementu je nutno použít dvě sítě proti hmyzu. Pro optimální spojení obou sítí je nutno použít spojovací sadu (označení ZOZ 157). Síť proti hmyzu je možné namontovat tak, aby se ovládala se shora dolů nebo také opačným způsobem.

 

Komponenty k sítím proti hmyzu:

samostatná síťovina

SAMOSTATNÁ SÍŤOVINA

Šedo-černá síťovina pro sítě proti hmyzu.

 

Proč objednat sítě proti hmyzu?

  • Je to laciný výrobek, který nepotřebuje žádnou údržbu
  • Šetříte si zdraví (neomezené větrání, žádné spreje)
  • Namontujete je a zapomenete, že jsou na okně
©1994-2018 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem