0 ks.

Jelikož většina z nás má doma okna typu Velux, nabízíme pro střešní okna dva druhy horizontálních žaluzií. Jedním typem je lamelová horizontální žaluzie Velux dodávaná přímo výrobcem oken. Tento druh střešních horizontálních žaluzií se velice dobře montuje a lze jej opravdu doporučit právě pro okna Velux. Pro jiná kona použít tento typ žaluzie nelze.

Pokud máte jiný typ střešního okna, nezbývá vám, než se poohlédnout po tzv. universálním typu, který lze montovat do libovolného střešního okna. Tímto universálním typem v naší nabídce je horizontální žaluzie V-lite.

 

horizontální žaluzie v-lite do střešních oken

Horizontální žaluzie V-Lite do střešních oken

Nová střešní žaluzie V-Lite jsou elegantním a vysoce estetickým prvkem střešních oken a splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Žaluzie V-Lite jsou vhodné pro montáž do běžně používaných typů střešních oken všech výrobců. PROČ ZVOLIT: alternativa podobné kvality jako je Velux pro všechny typy oken

 

 

 

lamelová žaluzie velux

Lamelová žaluzie VELUX

Praktické řešení pro přesnou regulaci denního světla. Lamelová žaluzie VELUX se ovládá pomocí spodní lišty a posuvného jezdce. Lamely je možno naklápět bez problémů v jakémkoliv sklonu střechy, mohou být nastavovány i při otevřeném okně.Žaluzii je možno posouvat spodní lištou a lamely naklápět pomocí posuvného jezdce. Jezdec může být umístěn v jakékoliv výšce na postranní liště žaluzie.Hliníkové lamely jsou 35 mm široké a mohou být naklápěny v rozsahu 180° a tak zajišťují optimální kontrolu přicházejícího světla.

 

 

 

©1994-2023 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem