0 ks.
Úvodní strana / Jak vybírat? / Žaluzie do plastových oken

Do plastových oken je nabízena celá řada typů horizontálních žaluzií. Jejich společným znakem je především montáž do zasklívací lišty plastových oken a eurooken. V naší nabídce naleznete tyto druhy horizontálních žaluzií:

 

horizontální žaluzie ekonomik - standard 

Horizontální žaluzie EKONOMIK - standard

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm, horní a dolní profil je plechový. Jde o standardní horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem.

PROČ ZVOLIT: je to levné

kalkulátor obsahuje video

VIDEOGALERIE 

horizontální žaluzie ekonomik - celostínící

Horizontální žaluzie EKONOMIK - celostínící

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm v celostínícím provedení (otvory pro vedení lanek jsou zakryty a žaluzie propouští minimálně světla skrz spoje jednotlivých lamel), horní a dolní profil je plechový. Jde o horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem. PROČ ZVOLIT: když vyžadujete větší zatemnění

 

 

 

horizontální žaluzie imitace dřeva - standard

Horizontální žaluzie IMITACE DŘEVA - standard 

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm, horní a dolní profil je plechový. Jde o standardní horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem s lamelami potaženými fólií s designem dřeva.

PROČ ZVOLIT: je to levné řešení ve "dřevě"

 

 

 

horizontální žaluzie imitace dřeva - celostínící

Horizontální žaluzie IMITACE DŘEVA - celostínící

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm v celostínícím provedení (otvory pro vedení lanek jsou zakryty a žaluzie propouští minimálně světla skrz spoje jednotlivých lamel), horní a dolní profil je plechový. Jde o horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem  s lamelami potaženými fólií s designem dřeva.

PROČ ZVOLIT: lepší zatemnění a levné řešení ve "dřevě"

 

 

 

dřevěné horizontální žaluzie - woodlite 25

Dřevěné horizontální žaluzie - Woodlite 25

Dřevěné horizontální žaluzie z luxusního dřeva africké vrby Abachi s tloušťkou lamel 25 mm. Ovládané šňůrkou a táhlem. Krycí profil je řešen dřevěnou lamelou Abachi ve stejném odstínu o šíři 50 mm. Změna odstínu a tvaru dřevěných lamel je přirozená a nemá vliv na funkčnost a nevztahuje se na ní záruka.

 

 

 

bambusové horizontální žaluzie - euro 25

Bambusové horizontální žaluzie - Euro 25

Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Boční vedení silonovou strunou nabízíme jako standard. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. 

 

 

 

 

©1994-2023 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem