0 ks.

 

  1. Většina z nás má plastová okna, nebo eurookna. Tedy stará dřevěná špaletová okna můžeme vynechat. Tedy v 99% se bavíme o žaluziích, které budeme montovat do zasklívací lišty, tedy prakticky do okenního rámu.
  2. Horní lišty, design, mechanika, to vše se může lišit a vše stojí nějaké peníze. Popravdě nejlevnější horizontální žaluzie do jisté míry nabízí prakticky srovnatelnou službu co se týče stínění. Tedy v horní liště to zase tak moc není.
  3. Horizontální žaluzie se nabízí buď klasická, nebo tzv. celostínící. Pokud můžeme doporučit, horizontální žaluzie celostínící jsou rozhodně lepší. Jde totiž o žaluzii, která se při zatažení chová jako celistvá plocha bez děr, které jinak propouští docela dost zbytkového světla. A pokud v interiéru předpokládáte jako jediné stínění horizontální žaluzie, neměli byste v tomto případě volit lacinější standardní variantu.
  4. Nositelem designu jsou u horizontálních žaluzií především barva lamel a materiál lamel. Co se týče barevnosti, zde si buď můžete vybírat z klasické palety barev, která bývá za stejnou cenu, nebo můžete zvolit tzv. imitaci dřeva. Jedná se o plechové lamely potažení fólií, která se tváří jako dřevo. Výsledek je velice příjemný a opět, pokud uvažujete o žaluzii jako jediném stínění ve vašem bytě, je volba imitace dřeva docela na místě. Co se týče volby alternativních materiálů, zde se nabízí buď horizontální žaluzie dřevěně, nebo bambusové. Obojí provedení je velice nákladné, ale také nesmírně elegantní. Dřevěné horizontální žaluzie jsou nabízeny v provedení do zasklívací lišty, i do kastlíku, který umožňuje montáž do stěny a stropu. Stejné je to i v případě žaluzií bambusových. 

Tyto horizontální žaluzie doporučujeme:

 

horizontální žaluzie ekonomik - standard 

Horizontální žaluzie EKONOMIK - standard

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm, horní a dolní profil je plechový. Jde o standardní horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem.

PROČ ZVOLIT: je to levné

kalkulátor obsahuje video

VIDEOGALERIE 

horizontální žaluzie ekonomik - celostínící

Horizontální žaluzie EKONOMIK - celostínící

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm v celostínícím provedení (otvory pro vedení lanek jsou zakryty a žaluzie propouští minimálně světla skrz spoje jednotlivých lamel), horní a dolní profil je plechový. Jde o horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem. PROČ ZVOLIT: když vyžadujete větší zatemnění

 

 

 

horizontální žaluzie imitace dřeva - standard

Horizontální žaluzie IMITACE DŘEVA - standard 

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm, horní a dolní profil je plechový. Jde o standardní horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem s lamelami potaženými fólií s designem dřeva.

PROČ ZVOLIT: je to levné řešení ve "dřevě"

 

 

 

horizontální žaluzie imitace dřeva - celostínící

Horizontální žaluzie IMITACE DŘEVA - celostínící

Horizontální žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm v celostínícím provedení (otvory pro vedení lanek jsou zakryty a žaluzie propouští minimálně světla skrz spoje jednotlivých lamel), horní a dolní profil je plechový. Jde o horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem  s lamelami potaženými fólií s designem dřeva.

PROČ ZVOLIT: lepší zatemnění a levné řešení ve "dřevě"

 

 

 

dřevěné horizontální žaluzie - woodlite 25

Dřevěné horizontální žaluzie - Woodlite 25

Dřevěné horizontální žaluzie z luxusního dřeva africké vrby Abachi s tloušťkou lamel 25 mm. Ovládané šňůrkou a táhlem. Krycí profil je řešen dřevěnou lamelou Abachi ve stejném odstínu o šíři 50 mm. Změna odstínu a tvaru dřevěných lamel je přirozená a nemá vliv na funkčnost a nevztahuje se na ní záruka.

 

 

 

dřevěné horizontální žaluzie - woodlite 50

Dřevěné horizontální žaluzie - Woodlite 50

Dřevěné horizontální žaluzie z luxusního dřeva africké vrby Abachi s tloušťkou lamel 50 mm. Ovládané pomocí žaluziových šňůr. Krycí profil je řešen ozdobným dřevěným truhlíkem z materiálu Abachi ve stejném odstínu jako lamely. Změna odstínu a tvaru dřevěných lamel je přirozená a nemá vliv na funkčnost a nevztahuje se na ní záruka.

 

 

 

bambusové horizontální žaluzie - euro 25

Bambusové horizontální žaluzie - Euro 25

Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Boční vedení silonovou strunou nabízíme jako standard. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. 

 

 

bambusové horizontální žaluzie - comfort 25

Bambusové horizontální žaluzie - Comfort 25

 

 

 

 

bambusové horizontální žaluzie - comfort 50

Bambusové horizontální žaluzie - Comfort 50

 

 

 

 

©1994-2023 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem