0 ks.
velux stínění střešního okna Řešení emailem Konzultace na telefon Schůzka na prodejněObjednání montéraNávštěva designéra3D vizualizace

Společnost VELUX ve spolupráci se¨portálem www.Dointerieru.cz přichází v sortimentu rolet a žaluzií s novým designem, za kterým se skrývá víc, než jen viditelná změna krycí lišty a vodicích lišt. - Vylepšený design - tenké estetické lišty a nenápadná horní krycí lišta působí příjemně a zároveň nezmen?ují prosklenou plochu okna. Proto, v případě že zrovna roletu či žaluzii nepotřebujete mít staženou,je místnost výborně prosvětlená. Jednoduché a tiché ovládání, několik zásadních konstrukčních změnpřineslo další vylepšení vlastností rolet a žaluzií VELUX. Jednoduchá montáž jedinečný systém Pick&Click! a montáž trvájen pár minut.Pokud si na montáž doplňků sami netroufáte, pak vám je rádi rychle a odborně namontují naši servisní technici. Doplňky mohou být snadno namontovány i na již dříve zakoupená střešní okna VELUX.

Další krok: Klikněte na vybraný kalkulátor. V případě, že byste raději dali přednost osobnímu kontaktu s designéry, vyplňte tento formulář a naši kolegové se o vše postarají.

 

Rozdělení výrobků podle nejlevnější ceny:

Lamelová žaluzie VELUX 1990 Kč s DPH Sítě proti hmyzu VELUX    2690 Kč s DPH
Dvojitě plisovaná roleta VELUX 1990 Kč s DPH Venkovní markýzy VELUX    1290 Kč s DPH
Zastiňovací roleta VELUX   890 Kč s DPH Předokenní rolety VELUX    7690 Kč s DPH
Kombinovaná roleta VELUX 2290 Kč s DPH Plisovaná roleta VELUX    2190 Kč s DPH
Zcela zatemňující roleta VELUX 1990 Kč s DPH

 Naše nabídka kalkulačních programů pro střešní okna Velux:

lamelová žaluzie velux Lamelová žaluzie VELUX  ( ON-LINE PORADNA )

Praktické řešení pro přesnou regulaci denního světla. Lamelová žaluzie VELUX se ovládá pomocí spodní lišty a posuvného jezdce. Lamely je možno naklápět bez problémů v jakémkoliv sklonu střechy, mohou být nastavovány i při otevřeném okně.Žaluzii je možno posouvat spodní lištou a lamely naklápět pomocí posuvného jezdce. Jezdec může být umístěn v jakékoliv výšce na postranní liště žaluzie.Hliníkové lamely jsou 35 mm široké a mohou být naklápěny v rozsahu 180° a tak zajišťují optimální kontrolu přicházejícího světla.

dvojitě plisovaná roleta velux Dvojitě plisovaná roleta VELUX   ( ON-LINE PORADNA )

Dokonalá volba pro moderní interiér s citlivou regulací světla a stínu. Pomocí plisované rolety si pustíte do místnosti právě tolik světla, kolik potřebujete. Díky novému designu postranních vodících lišt můžete lehce nastavit roletu v jakékoli pozici na okně. Roleta se ovládá pomocí dvou ovládacích lišt - v horní a spodní části, což umožňuje nastavení rolety v libovolné pozici. Plisovaná roleta je vyrobená z materiálu odolávajícímu nečistotám. Roleta si zachová tvar záhybů bez ohledu na to, jak často je používaná. Při dvojitém plisování nejsou viditelná vodící lanka rolety.

 zastiňující roleta velux

Zastiňovací roleta VELUX  ( ON-LINE PORADNA )

Jednoduché a účinné stínění, které dodá styl každé místnosti. Široký výběr barev a vzorů. Zastiňovací rolety umožňují snadné zachycení v různých polohách okna a jsou vyrobeny z odolné tkaniny, odolné proti zašpinění. Tyto rolety můžete zakoupit v těchto variantách: s manuálním ovládáním a bočními lištami, umožňujícími stažení do kterékoli polohy (RFL). S manuálním ovládáním a možností stažení do přednastavených pozic pomocí háčků (RHL). S dálkovým ovládáním na solární pohon - bez nutnosti zapojení do elektrické sítě (RSL). S elektrickým ovládáním (RML).

 

 kombinovaná velux

Kombinovaná roleta VELUX  ( ON-LINE PORADNA )

Kombinace zcela zatemňující a doplňkové plisované rolety

zatemňující roleta velux  

Zcela zatemňující roleta VELUX  ( ON-LINE PORADNA )

Je ideálním řešením pro úplné zatemnění nebo jen pro utlumení ostrého letního slunce. Je dostupná v široké paletě barev a vzorů. Zcela zatemňující rolety jsou vyrobeny z polyesteru odolného proti znečištění, ze zadní strany potaženého speciálním hliníkovým povrchem, který odráží teplo. Tím v létě odráží nechtěné teplo zvenčí, v zimě teplo naopak zadržuje v místnosti. Roleta díky bočním lištám neumožňuje pronikání světla ani po stranách. Tyto rolety mohou být zakoupeny ve třech variantách: S manuálním ovládáním (DKL) s elektrickým ovládáním (DML) s ovládáním na solární pohon - bez nutnosti připojovat do elektrické sítě (DSL)

 plisovaná roleta velux

Plisovaná roleta VELUX ( ON-LINE PORADNA )

Dokonalá volba pro moderní interiér s citlivou regulací světla a stínu. Pomocí plisované rolety si pustíte do místnosti právě tolik světla, kolik potřebujete. Díky novému designu postranních vodících lišt můžete lehce nastavit roletu v jakékoli pozici na okně. Roleta se ovládá pomocí dvou ovládacích lišt - v horní a spodní části, což umožňuje nastavení rolety v libovolné pozici. Plisovaná roleta je vyrobená z materiálu odolávajícímu nečistotám. Roleta si zachová tvar záhybů bez ohledu na to, jak často je používaná. Můžete si vybrat buď jednoduše plisovanou, nebo dvojitě plisovanou roletu. Při dvojitém plisování nejsou viditelná vodící lanka rolety.

sítě proti hmyzu velux

Sítě proti hmyzu VELUX ( ON-LINE PORADNA )

Elegantní a praktické řešení ochrany proti hmyzu. Samostatně osazená okna
Pro samostatně osazená okna postačí jedna síť proti hmyzu. Pokud parapet okna přesahuje ostění, je nutno síť upevnit nad parapetem. Zalomené ostění nebo vertikální element V případě zalomeného ostění nebo kombinace střešního okna a vertikálního elementu je nutno použít dvě sítě proti hmyzu. Pro optimální spojení obou sítí je nutno použít spojovací sadu (označení ZOZ 157). Síť proti hmyzu je možné namontovat tak, aby se ovládala se shora dolů nebo také opačným způsobem.
Pokud je síť umístěna mimo dosah můžete použít ovládací tyč.

 markýza velux

Venkovní markýzy VELUX ( ON-LINE PORADNA )

Chrání před sluncem a teplem a zároveň neomezuje výhled. Chrání před sluncem a zároveň neomezuje výhled. Účinně snižuje množství prostupujících slunečních paprsků a vytváří tak v podkroví příjemné klima. Je vyrobena v síťované struktuře skleněného vlákna obaleného plastem, a tak neomezuje výhled. Ovládá se jednoduše zevnitř místnosti a to manuálně (MHL), manuálně s provázkem (MAL) nebo dálkově na elektrický (MML) či solární (MSL) pohon.

 plisovaná roleta velux

Předokenní rolety VELUX ( ON-LINE PORADNA )

Snižuje intenzitu slunečního tepla a částečně také hluku zvenčí, optimální řešení pro úplné zatemnění. V zimě poskytuje tepelnou izolaci a chrání před nechtěným zájmem zvenčí. Je vyrobena z hliníku a poskytuje účinnou izolaci před všemi vnějšími vlivy. Předokenní roleta má elegantní vzhled, dobře ladí s každým typem střechy a ostatními prvky VELUX. Roletu je možné objednat v provedení: manuální ovládání, elektrické ovládaní, a nebo ovládání na solární pohon: Standardně se dodává v barvě tmavošedého hliníku pro okna v provedení z hliníku a na objednávku světle šedé pro okna v provedení z titanzinku. Pro okna v provedení z mědi je nutno objednat speciální předokenní roletu, která je sestavena ze standardní předokenní rolety z tmavošedého hliníku v bočním rámu, ostatní části jsou z mědi. Po instalaci předokenní rolety je střešní okno VELUX dodatečně chráněno a plně funkční. Předokenní roletu je možné instalovat na všechna střešní okna VELUX.

Proč objednat značkové stínění do oken Velux?

  1. jednoduchá montáž
  2. vysoká kvalita 
  3. bez nutnosti měřit

©1994-2018 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem