0 ks.
Úvodní strana / Dodací podmínky

U každého kalkulátoru máte vždy podrobné dodací podmínky s nástinem postupu k doručení jednotlivého sortimentu. Společné většině nabízeného sortimentu jsou tyto podmínky:

Jedná se o zboží vyráběné na míru a proto v případě chybného zadání rozměrů, nelze uplatnit reklamaci z tohoto důvodu. V souladu s platnými zákony ČR nelze zboží vrátit bez udání důvodu. 

V případě dotazů nás kontaktujte:

  • 777234008
  • obbchod @ styltex.com


Podrobnější rozepsání obecných podmínek:

Základem tohoto webu jsou naprosto specifické dodací podmínky, které jsou stanoveny tak, aby zákazník z 99% obdržel co očekává:

Vertikální žaluzie l záclony a závěsy l japonské stěny l římské rolety l látkové rolety

  1. po objednání Vám vždy přijde zálohová faktura a vzorek vybrané látky ke schválení materiálu a jeho odstínu poštou
  2. doprava je vždy jedna a zahrnuje všechny objednané komponenty a podobné výrobky objednané ve stejnou dobu do jednoho nákupního košíku
  3. výrobek je vždy finální, tedy nemělo by nic chybět k tomu, abyste byly schopni (nebo Vámi pověřený odborník) takový výrobek namontovat
  4. v případě, že jste měřili špatně, není možné výrobek objednaný na míru vrátit, ale v takovém případě samozřejmě vycházíme vstříc a necháváme chybný výrobek předělat u našich výrobců a účtujeme pouze náklady (chyby se dějí tak ve 2 % případů)

Sítě proti hmyzu l garnyže l kolejnice l záclonové tyče

  • U tohoto sortimentu nezasíláme vzorky materiálů. U sítí proti hmyzu se jedná vždy o šedočernou síťovinu, která je všeobecně známá a ostatní systémy máme vyvzorkované na naší prodejně na Dukelských hrdinnů 22, Praha 7 - jejich konstrukce vylučuje zasílání vzorků poštou, proto zákazník objednáním na míru na sebe bere riziko rozdílné barevnosti, než očekával.

Koberce

  • tento segment předáváme společnosti Koberce hit, která s Vámi dojedná podmínky, tento sortiment se zasílá zvlášť

Poznámka:

Pokud si nezávisle k objednání zboží na míru přiobjednáte na www.styltex.cz komponenty, nebo náhradní díly, náš systém to pozná a budeme Vám účtovat jen jedno poštovné.

 

Tento specializovaný internetový systém využilo již více než 2000 spokojených zákazníků, proto si trofáme tvrdit, že se nemusíte ničeho obávat. V případě nejasností prosím využijte tuto poradnu.

Ing.K.Smejkal Ph.D. 

©1994-2024 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem